Понеділок, 17 Грудня 2018, 18:46:13Вітаю Вас Гість | RSS
Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення


2013-2014

Учениця 11 класу Сіренко Марина зайняла І місце у районній та ІІІ місце у обласній олімпіаді з правознавства.

Учениця 11 класу Сіренко Марина зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови.

Учениця 10 класу Забуга Вікторія зайняла ІІ місце у районній та прийняла участь у обласній олімпіаді з правознавства.

Учениця 10 класу Забуга Вікторія зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі науково-дослідних робіт “Нащадкам квітучу планету” в номінації – “Екологічні стежки”.

2014-2015

Учениця 11 класу Забуга Вікторія зайняла І місце у районному конкурсі-вікторині « Рідна Сумщина» та ІІ місце в обласному конкурсі.

2015-2016

Учениця 9 класу Березова Ірина зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства.

Учень 11 класу Пелюхов Антон зайняв ІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Учениця 9 класу Волобуєва Олександра зайняла І місце в районній олімпіаді з української мови та прийняли участь в обласній олімпіаді.

Учениця 9 класу Волобуєва Олександра зайняли ІІ місце в ІІ етапі районного туру Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Учениця 4 класу Древаль Марина зайняла ІІ місце в ІІ етапі районного туру Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Учениця 9 класу Березова Ірина зайняла І місце в І етапі та прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук, відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Учениця 9 класу Волобуєва Олександра зайняла І місце в І етапі та ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук, відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Рій Гудимівського НВК "Литаври" зайняв І місце у туристсько-спортивній смузі перешкод І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

2016-2017

Учениця 10 класу Березова Ірина зайняла І місце в І етапі та прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук, відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Учениця 10 класу Березова Ірина зайняла І місце в науково-практичній конференції слухачів Сумського територіального відділення МАН "Перший крок у науку" , відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Учень 11 класу Руденко Вадим зайняв І місце в районному конкурсі робіт фотоаматорів "Моя країна - Україна!" в номінації "Фото рослин" (старша вікова група).

Учень 11 класу Руденко Вадим зайняв ІІІ місце в районному конкурсі робіт фотоаматорів "Моя країна - Україна!" в номінації "Фото рослин" (старша вікова група).

Учень 11 класу Руденко Вадим нагороджений грамотою та подякою  за участь у конкурсі "Михайло Петренко в фотографіях сучасників" , присвяченого 200-річному ювілею поета-романтика першої половини ХІХ століття Михайла Петренка.

Учениця 8 класу Іщенко Юлія, вихованка гуртка "Юні квітникарі" зайняла І місце у захисті дослідницької роботи в секції «Овочівництво» обласної учнівської науково-практичної конференції «Наш труд і турбота тобі, Сумщино!».

Команда Гудимівського НВК "Мальви" зайняла І місце у районному квесті "Таємний код вишиванки".

Рій Гудимівського НВК "Литаври" зайняв І місце у змаганні "Влучний та спритний" І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Рій Гудимівського НВК "Литаври" зайняв ІІ місце у грі-квесті "Відун" І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

2017-2018

Учениця 11 класу Березова Ірина зайняла ІІ місце у районній олімпіаді з правознавства та прийняли участь в обласній олімпіаді.

Учениця 11 класу Березова Ірина зайняла ІIІ місце у районній олімпіаді з історії.

Учениця 9 класу Іщенко Юлія зайняла ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій.

Учениця 9 класу Іщенко Юлія зайняла І місце у І (заочному) турі Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "2d анімація" (молодша вікова категорія).

Учениця 9 класу Іщенко Юлія зайняла ІІ місце у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "2d анімація" (молодша вікова категорія).

Учениця 9 класу Іщенко Юлія зайняла І місце в І етапі та прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук, відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Учениця 9 класу Іщенко Юлія нагороджена Дипломом стипендіата голови обласної державної адміністрації за особливі успіхі в навчанні, творчості та спорті.

Учениця 9 класу Калюжна Наталія зайняла І місце в районному конкурсі творчо-обдарованої молоді «Чарівні барви Лебединщини» в номінації «Оригінальний жанр».

Учениця 6 класу Древаль Марина зайняла ІІІ місце в районному етапі ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Можу вас розважити».

Учень 2 класу Древаль Назар зайняв І місце в районному етапі ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» в номінації «Кадри з казки».

Учениця 9 класу Іщенко Юлія зайняла І місце в науково-практичній конференції слухачів Сумського територіального відділення МАН "Перший крок у науку" , відділ – історія, секція – історичне краєзнавство.

Учениця 9 класу Іщенко Юлія, вихованка гуртка «Юні квітникарі» (керівник Журавель Ірина Іванівна), зайняла І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» в номінації «Пейзаж».

Учениця 9 класу Калюжна Наталія, вихованка гуртка «Юні квітникарі» (керівник Журавель Ірина Іванівна), зайняла ІІ місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» в номінації "Живий світ".

Учениця 9 класу Іщенко Юлія нагороджена дипломом «Кращі роботи» у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "Цифрове фото".

Учениця 11 класу Березова Ірина нагороджена дипломом «Кращі роботи» у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "Цифрове фото".

Учениця 9 класу Калюжна Наталія нагороджена дипломом «ТОП 10» у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "Цифрове фото".

Учениця 9 класу Іщенко Юлія нагороджена дипломом «Кращі роботи» у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "Відео-монтаж".

Учениця 9 класу Калюжна Наталія нагороджена дипломом «Кращі роботи» у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "Відео-монтаж".

2018-2019

Учениця 10 класу Іщенко Юлія зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури.

Учениця 10 класу Іщенко Юлія зайняла І місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій.

Учениця 10 класу Іщенко Юлія зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з історії.

Учень 3 класу Топчій Назар зайняв ІІІ місце в ІІ етапі районного туру Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Учениця 10 класу Іщенко Юлія зайняла ІІІ місце у І (заочному) турі Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" в номінації "2d анімація" (старша вікова категорія).

 

Учні школи є активними учасниками та дипломантами онлайн олімпіад, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів “Кенгуру”, “Колосок”, “Левеня”, “Бобер”, “Соняшник”, “Puzzle”, “Greenwich”, “Олімпіс”

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту