Вівторок, 18 Червня 2019, 03:30:13Вітаю Вас Гість | RSS
Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Табір "Сонечко"


Щоденник життя пришкільного табору "Сонечко"

2016-2017 навчального року

День перший - 01.06.2017

День відкриття табору

Згідно складеного плану роботи перший день табірної зміни, 01.06.2017р., пройшов під девізом „Я, він, вона – дружна сім’я”. Перший день табірної зміни був присвячений Дню захисту дітей. З історією виникнення цього дня ознайомили всіх відпочиваючих старші діти. Відбувся вогник знайомств „Будьмо знайомі”. Потім вихователі ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі, з правилами безпечного дозвілля та відпочинку. Розпочалася робота гуртків. Вся робота гуртків та тренінгових занять, які проводили вихователі табору була направлена на виявлення інтересів та творчих здібностей дітей. Протягом дня тривала підготовка загонів до відкриття табірної зміни. Діти разом з вихователями Півоваровою Л.К. та Подобною В.В. побували на святі у м.Лебедині, де дітлахи весело відпочивали у парку та приймали активну участь у різноманітних спортивних змаганнях, конкурсах.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/1.jpg

День другий - 02.06.2017

День юних талантів

2 червня – цей день розпочався іграми на свіжому повітрі. Вихователь Півоварова Л. К. провела для дітей інструктаж з техніки безпеки в ігровій кімнаті та спортивному майданчику. Усі вихованці табору взяли активну участь у шоу « Сузір'я талантів». Діти співали, танцювали, декламували вірші, демонстрували свої малюнки, а також вироби з природнього матеріалу. Після перегляду мультфільму «Ріо», вихованці літнього табору взяли участь у концертній програмі «Пісенний вернісаж». Діти виконували сучасні і народні пісні. Переможців конкурсів вихователь Подобна В. В. нагородила призами і солодощами.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/2.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/3.jpg

День третій - 06.06.2017

День здоров'я

Запам’ятають діти 3й день табірної зміни – «День здоров’я». Вихованці табору ознайомили дітей із людьми милосердя світу, обговорили заповіді Матері Терези. Прес-конференція закінчилась акцією «Спіши вчасно творити добро». Включений мікрофон «Я так думаю» дав змогу дітям висловити свої міркування з приводу: що є добро, кого можна вважати людиною милосердя, щоя зробив для того, щоб світ став добрішим. Вихованці нашого табору показали свої вміння у спортивних змаганнях - «Швидше, сильніше, швидше!» у яких взяли участь команди: «Олімпієць» та «Відважні». Перемогу здобула команда «Відважні». Цей день був насичений різноманітними оздоровчими заходами. Бесіда про здоров’я дала змогу ще раз привернути увагу до власного здоров’я, формувати потребу турбуватися про його збереження, бути охайним, дотримуватися власної гігієни, пропагувати принципи здорового способу життя. Діти переглянули та обговорили мультфільм „Я не палю!” З запитань, які задавали діти, було видно, що ця бесіда була цікавою, змістовною, дала багато необхідної інформації для них. Тренінгові заняття „Твоє життя – твій вибір” дав змогу дітям правильно відшукати рішення, щоб вийти із скрутної ситуації ,перевірив вміння невербального спілкування. Заняття закінчилось вправою „Побажання”, кожен учасник тренінгу побажав своєму сусідові щось приємне на сьогоднішній день.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/4.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/5.jpg

День четвертий - 07.06.2017

Народознавчий день

Народознавчий день – 7 червня порадував дітям можливість побувати у чарівному місті Тростянець. Головною окрасою і пам’яткою Тростянця є Круглий двір. Круглий Двір – унікальна пам’ятка, яка не має аналогів в українській архітектурі. Поряд з Круглим двором Василь Голіцин збудував невеликий палац, в якому часто приймав поважних гостей. У палаці Голіцина діти відвідали картинну галерею. В одному із залів знаходиться сучасний білий рояль. Декілька разів на рік в палаці проводяться вечори класичної музики, на яких показують свою майстерність гри на фортепіано, скрипці, віолончелі музиканти з України, Японії, Німеччини, Південної Кореї. В одному із флігелів палацу знаходиться експозиція «Музей шоколаду», яка налічує дві кімнати «Корона» та «Мілка». Шоколадні фігури вагою від 3 грамів до 10 кілограмів привернули увагу вихованців табору «Сонечко, ароматом шоколаду, переслідував їх під час відвідування музею. Біля Палацу побудовано романтичну Алею закоханих з колонами, альтанкою та парком поруч, де вихованці літнього табору продовжили свій відпочинок.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/6.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/7.jpg

День п’ятий– 08.06.2017

День юного натураліста

В цей день кожен із учнів зміг показати себе юним натуралістом. Всі з нетерпінням чекали цього дня. Щоб відпочинок був веселим, був проведений інструктаж з правил поведінки в поході та бесіда „Як поводитися в лісі. Обережно! Кліщі та змії!”. Діти підготували цікаві повідомлення, загадки, ребуси, легенди про рослини. Всіх захопила гра „Поле чудес” на тему „Народні прикмети”, яка допомогла перевірити знання дітей історії нашого народу, культури, побуту, поширити та поглибити їх знання. Був проведений конкурс на кращу поробку з природнього матеріалу. Перемогу у якому отримав Березов Ігор. На галявині учні позмагалися в умінні відгадувати рослини за запахом. Найвправнішими в цих змаганнях були Радчук Карина, Іщенко Юлія. Екскурсія закінчилася фестивалем квітів „Польовий букет”. Всі діти-квіти були оригінальними і неповторними. А ще діти з цікавістю поставилися до пропозиції зібрати лікарські рослини та передати їх до шкільної їдальні, щоб взимку мати змогу пити вітамінні корисні чаї. Закінчився день веселими розвагами та відпочинком біля озера.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/8.jpg http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/10.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/9.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/11.jpg

День шостий – 09.06.2017

День мудрості і знань

Незважаючи на те, що почалося тепле літо у літньому таборі крім відпочику вихованці продовжують здобувати знання і удосконалюють уже набуті. День мудрості і знань дав можливість дітям позмагатися між собою та перевірити свої знання у різних галузях. Відзначитися своїми розумовими здібностями вихованці літнього табору змогли у інтелектуальній грі «Розумники і розумниці». У грі взяли участі дві команди «Ерудит» і «Книголюби». У запеклому інтелектуальному двобої перемогу отримала команда «Ерудит», її учасники набрали більшу кількість балів у конкурсах за рішенням журі і були нагороджені подарунками. Для учнів було проведено свято книги. Учні переглянули мультфільм і взяли участь у вікторині «У світі казки чарівної». Потім був проведений конкурс малюнку «Моя улюблена казка». Усі учні із задоволенням намалювали сюжет своєї улюбленої казки. Усі отримали призи і солодощі.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/12.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/13.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/14.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/15.jpg

День сьомий– 12.06.2017

День усної народної творчості

«Народ скаже, як зав’яже» Під таким гаслом проходив день усної народної творчості. Учні мали змогу ознайомитись з різними видами усної народної творчості: прислів'ями, приказками, загадками, скоромовками, казками, піснями, іграми. Вони приймали активну участь у вікторинах загадок, прислів'їв та приказок, змагалися в швидкості та виразності читання скоромовок у найкращому виконанні українських народних пісень. Та найбільше захопило дітей Караоке на майданчику, звуки пісні піднялись у голубу височінь і надовго залишили у пам’яті дітей незабутні враження.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/16.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/17.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/18.jpg

День восьмий– 13.06.2017

День щасливого випадку

День щасливого випадку, 13 червня - був насичений різними спортивним оздоровчими заходами, приніс дітям багато цікавих вражнь, сприяв виробленню навичко здорового способу життя, зміцненню здоров’ю дітей. Розпочався день турніром лицарів. Хлопчики прийняли участь у грі «А нумо, хлопці!» Вони проявили у конкурсах свою мужність, сритність та розум. Але і закінчився цей день не менш цікаво та захопливо. Гра-пошук „Знайди солодке дерево” виявила кмітливість, спостережливість, гострий розум здібних „детективів”. Скарб знайдено! Усі отримали солодкі подарунки! Можна спокійно знову грати в різні ігри, співати, розважатись.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/20.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/19.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/21.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/22.jpg

День дев’ятий– 14.06.2017

День подорожі

Запам’ятають діти і 9-й день табірної зміни, 14 червня. Адже саме цього дня вони їздили на екскурсію до міста Суми. Немає найкращої розваги для дитини, ніж перегляд мультфільму, особливо, якщо дивитися його на величезному екрані в 3D окулярах та з найкращими друзями поруч. У кінотеатрі Планета Кіно діти переглянули мультфільм «Підводна ера». Екскурсія до парку І. М. Кожедуба надихнула дітей на творчість. Нікого не залишили байдужими веселі атракціони, чудовий фонтан, та приємні смаколики. Веселі та щасливі вихованці літнього табору «Сонечко» поверталися додому. Приємних вражень залишилося дуже багато.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/23.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/24.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/25.jpg

День десятий– 15.06.2017

День дівчаток

Особливим виявився для дівчаток і 10-й день табірної зміни, 15 червня. Адже саме в цей день діти обирали «Міс літній табір -2017». Усі дівчатка приймали активну участь у конкурсах: «Коронний номер», «Дефіле», « Найкрасивіша», «Хустинка», «Смачна страва», «Умілі ручки» та інші. Перемогу здобула учениця 8 класу Іщенко Юля. Інші дівчатка отримали титули «Міс Грація» - Калюжна Наталія; «Міс Чарівність» - Радчук Карина; «Міс Привабливість» - Калюжна Діана та «Міс Глядацьких симпатій» - Топчій Марина. Дівчатка вражали глядачів своїм розумом, спритністю, чарівністю і талановитістю.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/26.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/27.jpg http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/28.jpg

День одинадцятий – 16.06.2017

День бантика

16 червня був оголошений у літньому таборі днем бантика. Дівчатка були дуже гарними, прикрасили себе яскравими бантиками. У цей день вихованці літнього табору «Сонечко» відпочивали біля озера у місті Лебедині. Потім учні разом з вихователями Гончар Т. С. та Півоваровою Л.К. здійснили екскурсію до Музею музичної творчості Лебединського краю до Лебединського районного будинку культури. Цікаву екскурсію провів корифей мистецтва, педагог, активний громадський діяч Корсун М. П., який розповів про музичну спадщину рідного краю і відомих людей мистецтва різних часів. Дуже сподобалася екскурсія учням у Лебединському художньому мезеї ім. Б.К. Руднєва. Тут учні нашої школи могли побачити картини на яких зображені були відомі земляки – меценат - Кучеров Я. В. та художниця - Бразоль Ю. М. Красиві картини, скульптури та мублі з минулого вразили дітей і у кожного залишилися приємні спогади про цей день.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/29.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/30.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/31.jpg

День дванадцятий – 19.06.2017

День казки

19 червня – День казки – розпочався фестивалем „Неповторний світ казки”. Всі учасники фестивалю старанно готувалися до цієї події, підбирали костюми, реквізити відповідно до своєї казки. Блискуче, неперевершено, фантастично показали свої вміння з дитячою п’єсою „Пан Коцький” і «Добро і зло». Усі глядачі були у захваті, актори постаралися на славу, в усих був чудовий настрій. А який же День казки без вікторини? Найкращі знання казок показали наші найменші вихованці їм аплодував весь табір. Це Древаль Володимир, Топчій Марина та Топчій Андрій. День казки закінчився переглядом мультиплікаційного фільму.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/33.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/34.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/35.jpg

День тринадцятий – 20.06.2017

День юного туриста

20 червня в таборі був Днем юного туриста. Всі з нетерпінням чекали цього дня. Саме в цей день вихованці літнього табору «Сонечко» відправилися в поїздку до м. Харкова. Спочатку всі завітали на екскурсію до Харківського авіаційного інституту. Діти відвідали музей музей ракетно- космічної техніки, побували у наукових лабораторіях інституту. Усі бажаючі мали змогу посидіти за кермом літака чи гелікоптера. Деякі учні виявили бажання вступати до ліцею ХАІ. Потім всі проїхали по канатній дорозі до центрального парку відпочинку ім. М. Горького. Адже як взагалі можна оминути територію, де все створене для того, щоб відпочивали душа й тіло?! Маса атракціонів, кінотеатр, канатна дорога, затишні кафе – все це, так би мовити, в одній упаковці! Далі всі вирушили на центральну площу міста Харків – площу Свободи, яка є найбільшою в Україні. Центральна площа Харкова одна з найбільших в Європі і в усьому світі. Вихованці табору здійснили мандрівку її територією та відвідати визначні місця Харкова.

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/36.jpg

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/37.jpg

День чотирнадцятий – 21.06.2017

День іменинника

21-го червня святкова лінійка закликала всіх на закриття табірної зміни літа – 2017 року та підведення підсумків відпочинку в таборі. Розпочався день грою «Що означає твоє ім'я?» Найактивніші діти були нагороджені дипломами. Концерт „Від усієї душі” створив теплу, доброзичливу атмосферу прощання з табором. Юні артисти порадували всіх своїми виступами. Святкова дискотека „Танцюй як я, танцюй краще мене” відкрила нові перлини сучасного танцю. Протягом табірної зміни діяла постійна виставка плакатів та газет з протипожежної безпеки та профілактики шкідливих звичок, з гігієни здоров’я, виставка дитячих робіт „Чарівний пензлик”, “Ні війні!”. Закриття зміни оздоровчого табору «Сонечко» завершилося нагородженням вихованців солодощами та подарунками. Бажаємо всім теплого літа та гарного відпочинку!!! Діти – наше майбутнє! То ж докладемо зусиль, щоб виростити їх здоровими, розумними, талановитими та щасливими!

http://gudimivschool.ucoz.ru/_tbkp/tabir2016/39.jpg

Табір, до побачення!

До зустрічі наступного літа!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту